Strelectvi.cz

pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

od Arés (Napsal 12.02.2019 13:24)
Jirik.fx – V tomto neporovnám ale i tak děkuju za info Já můžu porovnávat CZUB jen pušky co sem měl v ruce na střelnici, tedy Tikky a podobně tak to reznutí nepoznám, sámjsem měl osobně CZ 550 i 557 a už bych to nebrak teď mám Sauer Mauser M12 a M3 a sem spokojen. K tí kvalitě u CZUB , ještě hodně slyším od chlapů že když shání pušky CZ tak do roku 2005 že prý do tí doby byly hlavně s klvalitní Poldi ocel a dnes už je to o ničem ale to jen info z doslechu.
Co se týče vylepšování zbraní CZ samotnou zbrojovnkou v tom vidím jen cestu horší cestou viz kulovnice CZ557 jak složitě je výměna či čištění úderníku oproti jiným, za mě obrovské mínus a už i to mě odrazuje

Přejít na téma


Datum: 26.11.2019 | Rubrika: Strelectvi.cz

Zdroj: Strelectvi.cz

O webu

Máte zájem pořídit si malorážku a nemáte dostatek znalostí? Nevíte na co se při výběru vhodného typu zbraně zaměřit? Naše webová stránka je tady pro vás. Dozvíte se spoustu zajímavostí, o kterých jste třeba neměli ani zdání. Například, kde se malorážka nejvíce používá, její využití ve sportu či v myslivosti nebo kdo jsou její největší světoví výrobci. Pokud vás tyto a další informace zajímají, navštivte právě naše internetové stránky zabývající se malorážkami!